Як і куди вводити чит коди в Brawl Stars

Brawl Stars сьогодні є найбільш захоплюючою та знаменитою грою.


Навряд чи знайдуться ті геймери, які ще не зазнали її. Сюжет дуже нехитрий і досить простий. Гравцям необхідно відкривати та постійно покращувати нових героїв, формувати з них команди та змагатися в онлайн поєдинках на різних локаціях.

У мережі Інтернет досить багато різних кодів читів та промокодів для Бравл Старс на геми, легендарку, кристали, гроші та інше. Звичайно, всі вони недовговічні та швидко втрачають термін придатності. У нашому розділі є свіжі та робочі коди. Отримати їх можна на нашому сайті.

Проте багато користувачів запитують: – Куди вводити чит-коди у грі brawl stars?

Відповідь: Є кілька варіантів для використання таких кодів.
Наприклад, коди на героїв, таких як Леон, Ворона або Легу, потрібно вводити безпосередньо в ігровому чаті. Не завжди спрацьовує, але є шанс отримати рідкісного героя без особливих труднощів.

А ось промокоди на гроші, а також інші бонуси потрібно вводити в окремому меню.

Щоб використовувати чіти у грі вам знадобиться геймерська клавіатура. Завантажити її можна нижче.

Ось мабуть і всі варіанти інших немає. Якщо вони вам не допоможуть, ви завжди можете вдатися до деяких секретів та порад щодо того, як отримати деякі привілеї безкоштовно.


Рейтинг голосування:

Якщо з додатком у вас виникли труднощі або потрібно оновлення, будь ласка, залиште коментар нижче, щоб повідомити нас. Якщо посилання не натискається, просто перезавантажте сторінку.

[Завантажити клавіатуру для чит-кодів]

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine − three =