Найкращі 10 ігор для заробітку реальних грошей [заробляйте 100 доларів на день]

Ви любите грати в ігри на своєму телефоні у вільний час? Чи знаєте ви, що на іграх можна заробляти реальні гроші? В іншому випадку ви можете пропустити шанс заробити додаткові гроші.

Навіть якщо ви часто граєте в ігри тільки для розваги або для того, щоб убити час, ви можете заробити додаткові гроші, розважаючись у цих прибуткових онлайн-іграх. Тут ви можете знайти список кращих програм для швидких грошей.

10 кращих ігор для заробітку в 2023 році.

Ось деякі з найкращих сайтів, які можуть допомогти вам заробити гроші, граючи в ігри.

# Ім’я Сумісність Ціни
1 Блекаут Бінго Android та iOS Безкоштовно
2 Mistplay Андроїд Безкоштовно
3 Dominoes Gold Android та iOS Безкоштовно
4 21 Blitz Android та iOS Безкоштовно (є і платні ігри)
5 Solitaire Cube Android та iOS Безкоштовно
6 InboxDollars Комп’ютери, Android та iOS Безкоштовно
7 Swagbucks Комп’ютери, Android та iOS Безкоштовно
8 Spades Cash Android та iOS Оплачений
9 MyPoints Комп’ютери, Android та iOS Оплачений
10 Long Game Android та iOS Безкоштовно перші 30 днів

Blackout Bingo

Blackout Bingo, розроблена Big Run Studios Inc. (Компанія з розробки мобільних ігор), є однією з найпопулярніших ігор для заробляння грошей. Як і фізичний світ цей віртуальний формат Бінго є азартною грою. Ви виграєте, якщо у вас є правильна карта. Більше того, у вас є повний контроль за тим, скільки грошей ви можете заробити, граючи в цю гру. У грі простий інтерфейс.

Щоб освоїти гру, ви повинні мати вправність. Один раунд гри триває лише дві хвилини, і грати в нього можна абсолютно безкоштовно. Якщо вам вдається перемогти, ви заробляєте гроші, граючи у гру.

Крім того, ви можете використовувати її спеціальні функції, такі як застосування бонусів, щоб збільшити свої шанси на перемогу та заробити додаткові очки.

Mistplay

З Mistplay ви можете заробляти реальні гроші за допомогою ігор, доступних на платформі удосталь. Однак вам може знадобитися купити їх, щоб швидко перейти на складніші рівні.

У цьому додатку є кілька ігор. Крім того, ви можете вибрати будь-яку гру зі списку, завантажити її та грати в неї, щоб заробити гроші. Ви також можете обговорювати ігри з іншими гравцями в чатах всередині програми та брати участь у конкурсах.

Зважаючи на переваги, які Mistplay надає своїм членам, творці описують її як «програму лояльності для мобільних геймерів». Ви можете заробляти від 3 до 5 доларів за годину за допомогою Mistplay. Крім того, винагороди виплачуються за допомогою подарункових карток.

Dominoes Gold

Гра Dominoes Gold, розроблена компанією Grey Square Games, дозволяє по-новому поглянути на традиційну гру в доміно у віртуальному світі онлайн-ігор, що приносять дохід. Усі доміно у грі пофарбовані у золотий колір. Набрані бали можна обміняти за реальні гроші.

По-перше, ви можете грати проти комп’ютера. Як тільки ви досить натренуєтесь, ви зможете використовувати функції змагального ігрового процесу, які дозволять грати з іншими. Таким чином, ви можете змагатися за великі нагороди та гроші.

Ваші доходи будуть переведені на ваш рахунок PayPal, коли ви будете готові їх перевести в готівку. Безкоштовні автомобілі, годинники, подарункові карти Amazon та інші цінні нагороди доступні як призи в Dominoes Gold.

21 Blitz

Гра 21 Blitz пропонує як безкоштовні, так і платні популярні ігри для заробітку. Ці ігри були змінені, щоб зробити їх складнішими. Дві такі модифікації – турніри та очні змагання. Найприємніше те, що ви можете миттєво виграти реальні гроші онлайн.

Переможець або набирає стоси з п’яти карт, або сягає 21 очко. У платних іграх ви можете заробити гроші, якщо переможете свого супротивника. Ігри в 21 Blitz – один із найкращих способів відточити свій мозок або покращити свої навички. Крім того, ви можете покращити свої ігрові здібності у карти або весело провести час, заробляючи гроші.

Solitaire Cube

Solitaire Cube — це дуже захоплююча популярна програма для заробляння грошей, якщо ви хочете грати в мобільні пасьянси та брати участь у кеш-турнірах. Це також добрий вибір у порівнянні з попередніми версіями пасьянсу. Оскільки він швидший, ніж його попередні версії, гра “в одну руку” тут займає всього кілька хвилин.

Крім того, ви можете грати проти одного або кількох супротивників. Коли ви граєте проти когось, обидва гравці отримують однакову кількість карток. Переможцем стає той, хто завершить гру за відведений час.

Зареєструватися та почати грати досить просто. Система миттєво поєднає вас з іншими гравцями онлайн з порівнянним рівнем навичок. Участь у турнірах починається з 1 долара, але для більш високих виплат потрібен вищий прохідний клас.

InboxDollars

InboxDollars платить вам за прості онлайн-завдання, такі як читання рекламних листів та передрук знижкових купонів. Одним із таких завдань є гра в ньому. Ви можете легко знайти онлайн-ігри для заробітку на реальні гроші на Inbox Dollars, такі як Rise of Kingdoms, Merge Dragons, West Game, Spades Royale та багато інших.

Процес реєстрації в InboxDollars займає дві хвилини. Після реєстрації ви отримаєте бонус у розмірі 5 доларів. Просто граючи від 5 до 10 хвилин щодня в Inbox Dollars, ви можете заробити близько 50 доларів на день, а це майже 2000 гривень на день.

Правила щодо заробітку змінюються залежно від кожної гри. Наприклад, як тільки ви досягнете 18-го рівня Rise of Kingdoms, ви зможете виводити гроші на свою карту. Так само ви отримаєте 40 доларів за проходження Foothills 3 протягом 14 днів після завантаження InboxDollars.

Swagbucks

Swagbucks – одна з найкращих програм, де ви можете заробляти реальні гроші за допомогою ігор. Завдяки простому інтерфейсу користувача і функціям заробітку він отримав таку назву – найпопулярніший сайт в Інтернеті. Є багато різних способів заробити гроші, включаючи ігри, участь в опитуваннях, пошук в Інтернеті, перегляд фільмів тощо на платформі.

Swagbucks платить вам за скачування та ігри в кілька варіантів на своїй платформі. Ви можете використовувати свій мобільний пристрій з будь-якої точки світу, щоб грати в ігри та отримувати винагороди.

Досягнення кількох етапів у грі принесе вам від 1 до 45 доларів. Хоча це, звичайно, не буде простим завданням. Вам буде надано набір цілей для кожної гри з крайнім терміном для завершення кожної з них.

Spades Cash

Spades Cash – це гра в одиночному режимі, в якій за гру сплачують реальні гроші. Гравець із найбільшою кількістю очок наприкінці кожного раунду Spades Cash виграє гроші чи винагороду. Але щоб перемогти, ви повинні набрати найбільшу кількість очок у цій грі на спритність.

Щоб отримати додаткові шанси на перемогу, гравці можуть брати участь у подіях із кількома гравцями. Ви можете вивести зароблені гроші через PayPal, MasterCard, Visa, Apple Pay та American Express. Якщо ви не знаєте, як грати, у Spades Cash є навчальні посібники, які допоможуть вам дізнатися, як працює гра.

MyPoints

На MyPoints ви можете заробляти гроші, граючи в ігри, окрім участі в опитуваннях та перегляду відео. MyPoints співпрацює з WorldWinner для кеш-турнірів. Однією з переваг є те, що ви отримаєте бонус у розмірі 10 доларів США як заохочення за вступ після реєстрації в MyPoints.

MyPoints дозволяє отримувати 4 очки за кожен долар ігрового входу. Гравці-новачки також можуть одержати разовий депозит. Коли ви граєте в ігри на MyPoints, ви заробляєте очки. Ці бали можна обміняти де завгодно на бажану вами подарункову картку або відправити їх на ваш рахунок PayPal.

Long Game

Long Game не тільки дозволяє вам грати, щоб заробити гроші, а й дозволяє вам отримувати відсотки на свій банківський рахунок. Ваш поточний баланс заощаджень визначатиме, скільки монет ви отримаєте. Крім того, вони прив’язують ваш ощадний або поточний рахунок до банку-партнера.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + 11 =