Завантажити чити на Pubg Mobile ВХ АІМ безсмертя та мод на гроші

Пропонуємо випробувати нестримний розрахований на багато користувачів шутер на ваших пристроях. Остання версія чит програми для Пубг Мобайл однозначно забезпечить будь-кому бажаючому здобути безліч перемог над будь-яким противником.


Pubg Mobile – онлайн шутер від третьої та першої особи, де гравцям надається можливість грати в командних матчах або вступити в одиночну битву. Крім різноманітних режимів у розрахованих на багато користувачів матчах, є режим королівської битви, аркада на виживання із зомбі та ряд тренувальних компаній. Можна зіграти в команді з 4 осіб проти 96 суперників у поєдинку на пів години або взяти участь у коротких поєдинках, таких як Бій, Снайперські вчення.

Управління не викликає особливих труднощів завдяки широким функціям налаштування та налагодження. Воно ідеально підійде під будь-який розмір сенсорного екрану та дозволить комфортно брати участь у битвах. У лівому нижньому куті екрану розташовані кнопки керування персонажем, а також додаткова кнопка вогню. З правого боку дисплея знаходяться кнопки керування камери, приціл, стрибок, кнопка вогню, керування та підбір запасів. Їх розмір та розташування можна легко змінити в налаштуваннях. Крім цього, можна скористатися допоміжними гаджетами як курків. Такі чити допоможуть модифікувати та значно розширити та спростити управління, що призведе до підвищення ігрових можливостей.

Pubg Mobile може похвалитися величезним арсеналом озброєння, який включає кілька штурмових гвинтівок, автоматів, кулеметів, снайперських гвинтівок, пістолетів і холодної зброї. Відмінною особливістю є наявність різних скінів для зброї. За успішно виконані місії чи перемоги можна отримати як нагороду один із багатьох унікальних скінів. Будь-який з них може виділити вас серед інших учасників та зробити ваше озброєння неповторним.

Говорити про цей шутер і його унікальність можна дуже довго. Завдяки великій кількості ігрових режимів ні хто не залишиться осторонь і знайде те, що йому до смаку. В останній версії було значно покращено графіку, яка тепер може похвалитися HD форматом. Також є багато карт і всіляких локацій, які постійно покращуються і доповнюються різними аспектами.

На сьогоднішній день цей шутер стоїть у низці найпопулярніших і найбажаніших. Поєднуючи в собі FPS і PVP він здатний задовольнити навіть найприскіпливішого геймера. Природно через свою популярність, у нього грає значну кількість користувачів, більшість з яких є професіоналами у цьому жанрі. Це означає, що не всі новачки можуть гідно протистояти досвідченішим учасникам. Особливо важко припадати на високі рівні. Щоб вирівняти шанси, були створені програми та моди, які пропонують підвищити майстерність і здобути довгоочікувані перемоги.

Що є:

Мод на гроші. Вибирайте будь-який скін для своєї зброї без обмежень, купуйте будь-який одяг свого персонажа. Збільште свій гардероб унікальними костюмами та спорядженням. Отримайте найяскравіші речі та аксесуари, що дають змогу стати унікальним.

Використовуйте Аім – AimBot може наводити приціл на ворогів в автоматичному порядку. Все, що вам потрібно буде зробити, натиснути на кнопку “вогонь” і ворог буде повалений.

Скористайтеся функцією мод на нескінченні патрони без перезарядки та стріляйте без зупинки.

Застосуйте чит код ВХ – WallHack допоможе бачити ворогів крізь стіни, каміння, дерева та інші перешкоди. Дана модифікація дозволить виявити суперника в укритті без його відома.

Чит на безсмертя зробить вас невразливим.

Оновлено: остання версія від 2023 року.

[ Завантажити чити на Pubg Mobile] Завантажити оригінал [СКАЧАТИ]

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × one =