Standoff 2 скачати чит на аймп, скіни, безсмертя та режим Бога

Зустрічайте незвичайний шутер, що є продовженням знаменитого Стандофф 2. На вас чекають невблаганні битви на найрізноманітніших локаціях. У другій частині гравцям доведеться в черговий раз кинути виклик терористам, об’єднавшись у загін спецпідрозділу та провести зачистку.


Основна мета полягає в тому, щоб знищити якнайбільше ворогів, при цьому самому залишитися живим. У новій версії Standoff 2 додано безліч корисних функцій, розширено арсенал зброї, амуніції та речей. Нові карти також задовольняти потреби багатьох затятих геймерів.

Основні переваги:

Онлайн поєдинки на п’яти абсолютно нових картах, які постійно доопрацьовуються та покращуються. Маса місць для встановлення пасток та засідок.
Ігровий чат із можливістю спілкування між гравцями своєї команди. Ця функція дозволяє скоординувати дії та з максимальною ефективністю проводити поєдинки.
Багато скінів, якими можна обмінюватися з іншими користувачами. Це дає можливість урізноманітнити зовнішній вигляд персонажа та зробити його унікальним.
Понад п’ять різних ігрових режимів, які не дадуть занудьгувати та урізноманітнять ігровий процес. Наприклад, режим Захоплення прапора дозволить перемогти тій команді, яка зможе захопити прапор противника і захистить свій.
Постійно додаються нові озброєння. Крім вогнепальної зброї у вигляді пістолетів, автоматів та снайперських гвинтівок, можна використовувати ножі, гранати та інше.

Так чи інакше, це чудовий шутер, який постійно покращується. Якщо хочете здобути більше перемог, радимо завантажити чит програму, яка забезпечить ряд додаткових функцій і дозволить з легкістю здобути гору над суперником.

Що є у зломі:

Чит для Стандофф 2 є вбудованою програмою, яка відкриє в грі додаткове меню з переліком функцій.

Основними є:

Aimbot – дана функція дозволяє автоматично наводити приціл на голову суперника. Геймеру достатньо натиснути на кнопку “вогонь”, щоб знищити ворога з одного пострілу, не прицілюючись, а АІМП зробить все за нього.
Чит на безсмертя дозволяє не втрачати здоров’я під час потрапляння в героя.
Мод на гроші, скіни, зброю дозволяє відкрити все та вивести гру в режим Бога. У вас будуть вільні покупки та жодних обмежень.
Сучасна антибан система дозволить використовувати всі ці можливості приховано.

Установка:

Файл встановлюється окремо, просто як додаткова програма.
Після встановлення, запустіть гру і ви побачите додаткове меню з переліком функцій, які можна вмикати або вимикати, в залежності від потреб.
Працює на Андроїд версії 4.2 та вище.
Не потрібні рут права доступу.
Існує версія для ПК під Windows 7, 8, 10.

Скачати чити на Standoff 2 можна внизу сторінки


Рейтинг голосування:

Якщо з додатком у вас виникли труднощі або потрібно оновлення, будь ласка, залиште коментар нижче, щоб повідомити нас. Якщо посилання не натискається, просто перезавантажте сторінку.

[Скачати на Андроїд]

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − 9 =