Зламаний Last Day on Earth: Survival 99 lvl та безкоштовний крафт скачати

Зовсім недавно ця постапокаліптична стратегія вийшла на новий рівень і пропонує неймовірні можливості. Через постійні оновлення та доповнення дуже важко просунутися в грі і не втратити все те, що збиралося цілими тижнями.

Якщо хочете дуже швидко здобути гроші, збільшити досвід і здобути масу відмінних речей, радимо скористатися відмінним зломом на гру Останній день на землі.

Дана розробка допоможе відразу вийти на 99 рівень, причому вам не доведеться довго працювати. Це дивовижна можливість для тих гравців, які втомилися від тривалого проходження та постійного донату.

Останній день на Землі: Виживання – це стратегічна гра, де головною метою є виживання у світі, наповненому зомбі. Ви нікому не можете довіряти в цій стратегії, оскільки всі, хто вижив, перебувають у такій ситуації, як і вам головний герой. Ваше майбутнє залежить тільки від вас, тому немає часу для дружніх чи відволікаючих факторів, оскільки світ, такий, яким ви його знали, більше не існує.

На цій апокаліптичній сцені у кожного гравця одна мета: виживання. Ви будете грати поодинці проти інших гравців і ходячих мерців, тому доведеться вжити низку дій.

У цій іграшці спокій — це ключ до перемоги. Розробіть план своїх дій і слідуйте йому, не нервуючи, оскільки зайве хвилювання може заважати вам. Поліпшіть свої навички виживання, створіть смертоносну зброю, щоб покласти край своїм ворогам і мудро оберіть свою мету, перш ніж знищити інших користувачів.

Іноді приєднання до клану може стати гарною ідеєю, тому запросіть своїх друзів приєднатися до гри та поєднати зусилля.

Так чи інакше, основою виживання в цій іграшці є крафт – це збирання речей, зброї, провізії, сировини та іншого, що зустрітися на вашому шляху. Завдяки крафту можна побудувати неприступний притулок, поставити масу пасток, зробити зброю, виростити їжу та зібрати воду.

Для всіх, хто хоче прискорити ігрове проходження та швидко досягти високого рівня, радимо завантажити зламану версію Last Day on Earth на Анероїд. У ньому є мод на безкоштовний крафт та збереження на 99 лвл, а також ряд речей.

Цей варіант є найкращим і дозволить наблизитись до мети. Відчуйте свободу дій і позбавтеся нестачі грошей. Тепер можна отримати будь-яку зброю, зібрати будь-який транспорт – чоппер, бронетранспортер, одягнути броню та стати безсмертною. Все це звичайно додасть фори вашому герою і приведе вас до перемоги над противниками.

Що є у зламі:

Мод багато грошей і безкоштовний крафт всіх речей та предметів.
Нескінченна енергія дозволить швидко переміщати картою в будь-яку зону за лічені секунди.
Зібрано та доступно низку предметів, є унікальні креслення на техніку та зброю.
Автодокачування та встановлення кеша. Не треба качати та закидати в теку окремо, все зробиться автоматично.
Не треба видаляти оригінал. Зломку встановити окремо. Можна синхронізувати дані через гугл плей за бажанням.

Зламаний Last Day on Earth можна внизу сторінки


Рейтинг голосування:

Якщо з додатком у вас виникли труднощі або потрібно оновлення, будь ласка, залиште коментар нижче, щоб повідомити нас. Якщо посилання не натискається, просто перезавантажте сторінку.

[Завантажити файл] | [Завантажити кеш]

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 1 =