Контакти

В даному розділі Ви можете зв’язатися з нами за допомогою запропонованих нижче контактних даних у будь-який час, незалежно від Вашого місця проживання, оскільки itexsal.com працюємо з усіма країнами, включаючи Україну, Білорусь, Казахстан, Грузію, Вірменію, Азербайджан, Польщу, Литву, Латвію та Естонію.

Ми завжди готові відповісти на ваші запитання та прийняти ваші коментарі та пропозиції. Зв’яжіться з нами за допомогою зручного способу зворотного зв’язку – форми коментарів нижче. Ми цінуємо кожне повідомлення і постараємося відповісти вам якнайшвидше.

Якщо у Вас є претензії щодо розміщеного контенту або він порушує ваші права чи права третьої сторони, чиї інтереси Ви надаєте, будь ласка, вкажіть це нижче. Ми спробуємо відповісти Вам протягом від 10 до 48 годин.

Наші фахівці готові допомогти вам у будь-яких питаннях, пов’язаних з нашими послугами, інформацією на сайті чи пропозиціями щодо співпраці. Ми прагнемо задоволення потреб наших відвідувачів і клієнтів, тому ваша думка і зворотний зв’язок мають для нас особливе значення.

Дякуємо за те, що вибрали Itexsal.com. Ми завжди готові допомогти вам досягти ваших цілей та відповісти на ваші запитання.

Зв’яжіться з нами, залишивши коментар нижче, або за допомогою e-mail: dekotmail@gmail.com

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × four =